Zaznacz stronę

Z chwilą, kiedy w Wielkiej Brytanii Brexit stał się faktem, wśród polaków tu mieszkających, krążą różne opinie na temat tego, czy wracać do Polski czy pozostać. Coraz więcej osób zastanawia się nad kwestią uzyskania brytyjskiego obywatelstwa lub prawa do stałego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Poniżej znajdziesz pełne wyjaśnienie i całkiem sporo informacji na ten temat. Jedną z osób, która wypowiada się na temat prawa stałego pobytu, jest współzałożyciel naszego klubu mec. Agata Dmoch. Zachęcamy do przeczytania oraz podzielenia się swoimi opiniami na ten temat.

Artykuł pochodzi ze strony Tydzień Polski.
Ponieważ nasza strona jest świeża i nie chcemy spaść w wynikach wyszukiwania z powodu kopiowania treści, zamiast tekstu umieściliśmy tzw. zrzuty z ekranu. Mamy nadzieję, że to nie będzie dla ciebie problemem podczas czytania 🙂

Czy warto ubiegać się o prawo stałego pobytu w Wielkiej Brytanii

Czy warto ubiegac sie o prawo stalego pobytu w Wielkiej Brytanii mpbclub

Czy warto ubiegac sie o prawo stalego pobytu w Wielkiej Brytanii mpbclub 1

Czy warto ubiegac sie o prawo stalego pobytu w Wielkiej Brytanii mpbclub 2

Czy warto ubiegac sie o prawo stalego pobytu w Wielkiej Brytanii mpbclub 3

 

 

DOŁĄCZ DO MPBC
Przyłącz się do nas i rozwijaj swój biznes. Będziesz otrzymywać DARMOWE PORADY BIZNESOWE
My również nie znosimy spamu. Masz nasze słowo. Nigdy, Nikomu nie udostępniamy danych!